Nasza firma

NetCable Sp. z o.o. to spółka, której założycielami są Emilia Korpacka-Kostrz oraz Sławomir Kostrz – menadżerowie z bogatym doświadczeniem w zakresie inwestycji fotowoltaicznych.

Nasza firma bazuje nie tylko na wieloletnim doświadczeniu, ale również na pasji, z której czerpiemy inspiracje do tworzenia najlepszych projektów fotowoltaicznych.

Nasz zespół składa się z 50. doświadczonych specjalistów.

Zespół
Emilia
Emilia Korpacka-Kostrz
Prezes
Sławomir
Sławomir Kostrz
Prokurent
Leszek
Leszek Gleba
Starszy Koordynator Projektów
Damian
Damian Wieczorek
Starszy Koordynator Projektów
Łukasz
Łukasz Dymarski
Koordynator Projektów
Mariusz
Mariusz Mitas
Koordynator Projektów
Nasza firma
Międzynarodowe kierunki rozwoju

NetCable Sp. z o.o. działa globalnie przede wszystkim za sprawą bliźniaczej spółki z siedzibą na terytorium Wielkiej Brytanii.

DotCable, bo o niej mowa, swoje inwestycje lokowała już na trzech różnych kontynentach: począwszy od Europy Zachodniej, następnie Środkowej, poprzez Afrykę Północną (Egipt), kończąc na Bliskim Wschodzie (Jordania).

Nasza firma
Optymalizacja korzyści dla klienta

Nieodzownym elementem prowadzonej polityki jakości jest dążenie do jak najlepszej obsługi klientów. Z tego względu prowadzimy regularne szkolenia dla naszych pracowników, na wszystkich poziomach. W rezultacie zyskują Państwo pewność, iż rozpoczynacie współpracę ze specjalistami w branży.

Wszyscy nasi pracownicy mają odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty, a także prowadzą szkolenia z zakresu bezpieczeństwa.

Nasza firma
Źródła odnawialne przyszłością biznesu

Zwiększamy świadomość wszystkich naszych klientów w zakresie ekologii. W rezultacie wspólnie dbamy o dobro tego, co dla nas ważne. Zatroszcz się o planetę, na której żyjesz i korzystaj z odnawialnych źródeł energii.